اتو لوله سبز چیست ؟

دستگاه جوش اتو لوله سبز یا اتوجوش لوله سبز با نام های اتوجوش , اتو پلاستیک ,اتو سبز نیز نامیده می شود .

اتو لوله سبز چیست ؟

دستگاه جوش لوله سبز و یا همان اتو جوش لوله سبز ابزاری جهت جوش کاری انواع لوله و اتصالات لوله پلی پروپیلن مورد استفاده قرار میگیرد .

لوله های پلی پروپیلن در زمان های قدیم ( در نسل اول تولید ) این لوله به به رنگ سبز بوده است به همین خاطر اتو جوش لوله ای که این لوله و اتصالات را جوش کاری می نمود به همین عنوان اتو جوش لوله سبز معروف شد و این نام در اکثر کشور ها شناخته شده است .

اتو جوش لوله کشی و یا همان اتو لوله سبز ابزاری برای جوش انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن از سایز 20 الی 125 میلیمتر می باشد  که در اکثر مدل ها جوشکاری در سایز های 20 الی 40 میلیمتر میباشد .

اتو جوش لوله سبز قابلیت کار در دمای 50 الی 300 درجه سانتی گراد  دارا میباشد که در تمامی مدل های استاندارد این موضوع رعایت شده است .

شایان ذکر است که در دستگاه جوش لوله سبز در مدل های متفاوت  : اتو جوش لوله سبز مینی ، اتو جوش لوله سبز رستگار صنعت ، اتو جوش لوله سبز RSCO  ، اتو جوش لوله سبز فیوژن و …. وجود دارند .

در سال های گذشته لوله های پلی پروپیلن و یا همان اتو لوله سبز از کشور ترکیه به صورت عمده وارد کشور شد و با توجه به استقبال مردم از این محصول اتو لوله کشی را هم در کنار این محصول وارد کشور شد و بعد از گذشت چند سال تولید این محصول در کشور ایران استارت خورد و در کنار آن هم شرکت های تولیدی ابزار دست به تولید اتو جوش لوله سبز زدند و شرکت رستگار صنعت توانست با تولید با کیفیت این محصول در ایران از واردات بی رویه آن در کشور جلوگیری نمایید .

این محصول در ایران با برترین کیفیت و با استاندارد های روز دنیا تولید شده و توانسته با داشتن کیفیت علاوه بر نیاز تولید کشور در بخش صادرات به کشور های همسایه نقش مهمی را ایفا نماید.

اتو جوش لوله کشی در مدل هلی متفاوتی تولید شده اند که در مجموع به دو مدل اتو جوش لوله سبز آنالوگ و اتو جوش لوله سبز دجیتال تولید شده اند .

برای مشاهده انواع مدل اتو جوش لوله سبز و برای مشاهده قیمت اتو جوش لوله کشی میتوانید به صفحه داخلی محصول مراجعه نمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.