کار با دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکن صنعتی ابزار برای بازگشایی گرفتگی لوله ها که با نام های:دستگاه لوله بازکن دستی,دستگاه لوله بازکنی,دستگاه لوله بازکنی اتوماتیک,دستگاه لوله بازکن برقی,دستگاه لوله بازکنی با فنر,دستگاه لوله بازکنی سه پایه,دستگاه لوله بازکن تراکم هوا,دستگاه لوله بازکنی دریلی و ... شناخته میشود.

دستگاه لوله بازکنی ابزار تاسیساتی برای بازکردن انواع لوله های فاظلاب می باشد.

از دستگاه لوله بازکنی در موارد صنعتی و خانگی استفاده می شود.

دستگاهای لوله بازکنی در مدل های کوچک ، متوسط و بزرگ با توان های متفاوت قابل استفاده می باشند.

به طور مثال در زمانی که ما بخواهیم از فنر با قطر و متراژ بالا استفاده کنیم باید از دستگاه لوله بازکنی با قدرت بالاتر استفاده کرد به این صورت که قدرت الکتروموتور دستگاه بتواند جواب گوی فنر باشد.

دستگاه لوله بازکنی دارای کلاج خلاص کن دار می باشد به صورتی که اگر نخواهیم در زمان روشن بودن دستگاه فنر چرخشی داشته باشد دسته کلاج را آزاد نموده و در صورت گرفتن کلاج دستگاه سه نظام دستگاه لوله بازکنی به فنر درگیر شده و باعث چرخش فنر میگردد.

پیشنهاد میشود که در زمان کار در هر چند ثانیه کلاج را آزاد نموده و با توجه به درگیری فنر در جای مربوطه به آرامی کار انجام پذیرد .

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید دستگاه لوله بازکنی با مراجعه به سایت رستگار صنعت و با دیدن تمامی مدل های آن و انتخاب درست محصول خود خرید را انجام دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.